  SPD30N03 Datasheet PDF File
For SPD30N03 Found Datasheets File :: 16+       Page :: | <1> | 2 |
    Infineon
Part No. SPD30N03
Description N-Channel SIPMOS Power Transistor
File Size 113.38K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Infineon Technologies A...
Part No. SPD30N03
Description SIPMOSò Power Transistor
File Size 109.68K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    Infineon
Part No. SPU30N03 SPD30N03
From old datasheet system
File Size 94.63K  /  9 Page
    SPD30N03 SPU30N03
INFINEON[Infineon Technologies AG]
Part No. SPD30N03 SPU30N03
File Size 119.05K  /  9 Page
    SPD30N03S2L-07
Infineon Technologies A...
Infineon Technologies AG
Part No. SPD30N03S2L-07
Description Low Voltage MOSFETs - OptiMOS Power MOSFET, 30V, DPAK, RDSon = 6.7mOhm, 30A, LL
OptiMOS Power-Transistor
    SPD30N03S2L-10
Infineon Technologies AG
Part No. SPD30N03S2L-10
Description OptiMOS Power-Transistor
Low Voltage MOSFETs - OptiMOS Power MOSFET, 30V, DPAK, RDSon = 10.4mOhm, 30A, LL
    SPD30N03S2L-20
Part No. SPD30N03S2L-20
Description Low Voltage MOSFETs - OptiMOS Power MOSFET, 30V, DPAK, RDSon = 20mOhm, 30A, LL
OptiMOS Power-Transistor
    SIEMENS AG
Part No. SPD30N03S2L-08
Description OptiMOSPower-Transistor( MOS 型功率晶体管)
    SPD30N03S2L-10
Part No. SPD30N03S2L-10
Description 30 A, 30 V, 0.0146 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252
    SPD30N03S2L-07
Part No. SPD30N03S2L-07
Description 30 A, 30 V, 0.0098 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-252