  RM18X40L Datasheet PDF File
For RM18X40L Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
List of Unclassifed Man...
Electronic Theatre Controls, Inc.
http://
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Description LXA/LX Series 拉萨/ LX系列
VARISTOR METAL-OXIDE 18V 0.015J 475V-CV 1-ELEMENT SMD-0603 SN100 TR-7-PL
VARISTOR METAL-OXIDE 18V 475V-CV 4-ELEMENT SMD-0612 SN100 TR-7-PL
Varistor; Package/Case:0805; Leaded Process Compatible:Yes; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes; Supply Voltage Max:5.6V; Output Current Max:0.75A; Output Voltage Max:18V