  MD251000 Datasheet PDF File
For MD251000 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    MDL50600 MD25100 MD251000 MD35800 MD351000 MDL25050
TRANSYS Electronics Limited
Part No. MDL50600 MD25100 MD251000 MD35800 MD351000 MDL25050
Description 600 V, 50 A, rectifier automotive diode
100 V, 25 A, rectifier automotive diode
1000 V, 25 A, rectifier automotive diode
800 V, 35 A, rectifier automotive diode
1000 V, 35 A, rectifier automotive diode
50 V, 25 A, rectifier automotive diode