  GS70T300 Datasheet PDF File
For GS70T300 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    STMicroelectronics N.V.
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
SGS Thomson Microelectronics
ST Microelectronics
Description Aluminum Electrolytic Radial Leaded General Purpose Capacitor; Capacitance: 2200uF; Voltage: 16V; Case Size: 10x20 mm; Packaging: Bulk 70W/100W的DC - DC转换器家
70W/100W DC-DC CONVERTERS FAMILY 70W/100W的DC - DC转换器家
70 W / 100 W DC-DC CONVERTERS FAMILY