  FDD120AN Datasheet PDF File
For FDD120AN Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. FDP120AN15A0 FDD120AN15A FDD120AN15A0 FDD120AN15A0NL
Description Discrete Automotive N-Channel PowerTrench MOSFET, 150V, 14A, 0.120 Ohms @ VGS = 10V, TO-220 Package