  BYV28100 Datasheet PDF File
For BYV28100 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    BYV28100 BYV28150 BYV28 BYV2850 BYV28200
Diodes Inc.
DIODES[Diodes Incorporated]
Part No. BYV28100 BYV28150 BYV28 BYV2850 BYV28200
Description    3.0A SUPER-FAST GLASS BODY RECTIFIER
100V; 3.0A super-fast glass body rectifier
150V; 3.0A super-fast glass body rectifier
200V; 3.0A super-fast glass body rectifier