  A12FR40M Datasheet PDF File
For A12FR40M Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
International Rectifier, Corp.
IRF[International Rectifier]
Description    STANDARD RECOVERY DIODES
STANDARD RECOVERY DIODES 标准恢复二极
CAPACITOR 8200UF 25V ELEC TSHA
WIRE 18AWG WHITE UL 1015 600V
UL STYLE 1015, CSA TYPE TEW, 600V, 105C, GREEN W. YELLOW
WIRE, UL1015, 18AWG (16X30G), 600V, RED
100V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package
1000V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package
1200V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package
400V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package
600V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package
800V 12A Std. Recovery Diode in a DO-203AA (DO-4)package