  20ETF02S Datasheet PDF File
For 20ETF02S Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    VS-20ETF02S-M3
Vishay Siliconix
Part No. VS-20ETF02S-M3
Description    Surface Mount Fast Soft Recovery Rectifier Diode, 20 A
File Size 344.48K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    20ETF02S 20ETF04S
International Rectifier
Part No. 20ETF02S 20ETF04S
Description (20ETFxxS) SURFACE MOUNTABLE FAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE
File Size 174.47K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    20ETF02S 20ETF02STRL 20ETF02STRR 20ETF04S 20ETF06S 20ETF06STRL 20ETF
International Rectifier, Corp.
Part No. 20ETF02S 20ETF02STRL 20ETF02STRR 20ETF04S 20ETF06S 20ETF06STRL 20ETF
Description    SURFACE MOUNTABLE FAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE
   FAST SOFT RECOVERY
200V Fast Recovery Diode in a D2-Pak package
400V Fast Recovery Diode in a D2-Pak package
600V Fast Recovery Diode in a D2-Pak package
SURFACE MOUNTABLE FAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE 软恢复表面贴装快速整流二极管
IRF[International Rectifier]
Vishay Siliconix
Description Surface Mountable Fast Soft Recovery Rectifier Diode, 20 A