  R6201030 Datasheet PDF File
For R6201030 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Powerex Power Semicondu...
POWEREX INC
Powerex, Inc.
POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Powerex Power Semiconductor...
Description 500 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
300 A, 2200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE HERMETIC SEALED PACKAGE-2
300 A, 1200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
300 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE