  FQB55N10 Datasheet PDF File
For FQB55N10 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Fairchild Semiconductor, Corp.
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. FQI55N10 FQB55N10
Description 100V N-Channel MOSFET 55 A, 100 V, 0.026 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-262AA