  FDB15N50 Datasheet PDF File
For FDB15N50 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    FDB15N50 KDB15N50
Guangdong Kexin Industrial Co.,Ltd
Part No. FDB15N50 KDB15N50
Description N-Channel SMPS Power MOSFET
File Size 46.46K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    FDP15N50 FDH15N50 FDB15N50
Fairchild Semiconductor Corporation
FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. FDP15N50 FDH15N50 FDB15N50
Description 15A, 500V, 0.38 Ohm, N-Channel SMPS Power MOSFET
15A/ 500V/ 0.38 Ohm/ N-Channel SMPS Power MOSFET