  70HFR120 Datasheet PDF File
For 70HFR120 Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
Vishay Intertechnology, Inc.
GOOD-ARK Electronics
Description POWER RECTIFIER 电力整流
File Size 560.30K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
International Rectifier
Description 800V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
1400V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
1000V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
1600V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
100V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
1200V 70A Std. Recovery Diode in a DO-203AB (DO-5)package
File Size 171.30K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Vishay Siliconix
Description    Standard Recovery Diodes (Stud Version), 70 A